Ara
  • Sinan Ayık

6 Soruda ILONSI Hakkında Her Şey

ILONSI Nedir?

ILONSI influencerlar, markalar ve ajanslar için özel olarak geliştirilmiş bir pazaryeridir. ILONSI’de influencerlar, markalar ve ajanslar, influencer pazarlama kampanyalarında yapılacak işbirliğini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir.


ILONSI’de Kimler Yer Alabilir?

Influencerlar: ILONSI’nin pazaryerinde biz influencerların takipçi sayılarınıza bakmayız. Yani nano influencer, micro inluencer, macro influencer ve mega influencer olmak üzere herkese markalarla işbirliği yapmaları için yer vardır.

Markalar: Sektörü ne olursa olsun influencer pazarlama yapmak isteyen ve aradığı influencer’I herhangi bir komisyon ödemeden hızlıca bulmak isteyen her marka ILONSI’ye kayıt olabilir.

Ajanslar: İster markaları temsil eden reklam ajansı olun, ister influencerlarınıza daha fazla işbirliği sağlamak isteyen influencer ajansı olun ILONSI’de yer alabilirsiniz.ILONSI Nasıl İşbirliklerini Hızlandırır ve Kolaylaştırır?

ILONSI’nin pazaryerinde iş birlikleri çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Markalar, yapmak istedikleri influencer pazarlama çalışmasına göre aradıkları influencerları ILONSI’de 3 şekilde bulabilir. Marka, ILONSI’nin binlerce influencerlık veritabanında seçtiği kriterlere göre ücretsiz bir şekilde arama yapabilir ve bulduğu influencerlara ILONSI üzerinden mesaj atabilir. Marka, aradığı influencerı ve yapacağı kampanyayı anlatan ilanlar oluşturabilir ya da influencerların kendisi ILONSI üzerinden markalara işbirliği yapmak istediğine dair mesajlar atabilir.

Influencerlar, markaların düzenlediği, kendi kriterlerine uygun ilanlara başvurabilir ya da influencerlar markalara işbirliği yapmak istediklerine dair mesaj atabilir.

Ajanslar, reklam ajansı veya influencer ajansı olmak üzere kendi durumlarına göre bir marka veya influencermış gibi ILONSI’nin pazaryerinde hareket edebilir.


ILONSI’de Başka Hangi Özellikler Vardır?

Gelişmiş Arama ve Filtreleme ile aradığınız influencer,marka ajans ve işbirliği ne olursa olsun hızlıca bulabilirsiniz.

Otomatik Kontrat Sistemi ile influencer pazarlama yaparken kendiniz yasal olarak koruyabilirsiniz.

Global İşbirlikleri sayesinde Dünya’nın her yerinde işbirliği yapmak için marka,influencer veya ajanslara ulaşabilirsiniz.

Güvenli Ödeme sistemi olarak Stripe altyapısı kullandığımız için işbirliği tamamlanana kadar paranız güvendedir.


ILONSI Ne Zaman Kullanılabilir?

ILONSI influencer pazarlama yapmak istediğinizde, aradığınız influenceri ya da markayı bulmakta zorluk çektiğinizde veya buna ayıracak çok zamanınız olmadığında kullanabilirsiniz. ILONSI'yi indirmek için Google Playstore veya Appstore'a ILONSI yazabilirsiniz.


ILONSI’de Hangi Ülkelerden Influencerlar, Markalar ve Ajanslar Vardır?

ILONSI global bir pazaryeridir bu yüzden her ülkeden influencer,marka ve ajans ücretsiz bir şekilde ILONSI’ye üye olabilir. Ancak şuanda ILONSI kullanıcıları ağırlıklı olarak İsveç ve Türkiye’dendir.

0 görüntüleme0 yorum