Ara
  • Sema Tokgün

Ajans ve Influencer olarak ILONSI’de Kazanç Elde Etme

Öncelikle ILONSI’nin ücretsiz bir uygulama olduğunu artık muhtemelen bilmeyeniniz yoktur. Mart 2021’de çıkacak yeni uygulamamız da ücretsiz olacak ve birçok yeni özellikle birlikte para kazanmanız için yeni yollar oluşturacak. Ajanslar için hesap oluşturma özelliği de bunlardan biri.


Dijital pazarlama ajansları, reklam ajansları ve influencer ajanslarının müşterilerinden influencer çalışması talep edenler oluyor ve ajanslar buna uygun havuz yaratmakta sorun yaşıyorlar. Hatta bazı ajansların hazır da havuzu dahi bulunmuyor ve talebe yönelik influencerları kendi imkanlarıyla bulabilmek için uğraşıyorlar. Influencer ajanslarınn elbette havuzları mevcuttur ancak yurt dışıyla istenen iş birlikleri onlar içinde bir sorun yaratabilir. ILONSI olarak tam da bu sebeplere çözüm olmak istedik ve tek bir uygulama üzerinden global çapta iş birliği şansı sunuyoruz. İlan verme, filtreleme, puanlama gibi özelliklerle hedef kitlenize en uygun influencer kesinlikle ILONSI’de. Influencer çalışmaları esnasında dolandırıcılık ve verimsiz iş birlikleri oranlarını biliyoruz, her 3 iş birliğinden 1 tanesi kötü sonuçlanıyor. ILONSI olarak güvenilir ödeme ve sözleşme sistemimiz ile tüm bunların önüne geçebileceğiz.

Influencerların iş birliği sürecinde karşılaştıkları problemleri göz önünde bulundurduğumuzda tüm iş birliği süreçlerinin ILONSI gibi bir ücretsiz pazaryerine taşınması gerekliydi. Sebebi ise sözleşme şartlarının önceden belirlenip anlaşılması ve ödemenin sözleşme imzası sonrasında içerik öncesinde yapılması gibi kurallar ile ILONSI, influencer haklarını güvence altına almış oluyor. Yani para kazanmaktan ziyade önce kazancı garanti altına alıp korumak da önemlidir. Herhangi bir ajansa ihtiyaç duymadan yalnızca ILONSI’de ücretsiz profil oluşturarak yerli ve yabancı markalarımıza göz kırpabilirsiniz. İletişime geçme için tüm markaları görüntüleyebiliyor ve ilanlarına başvurabiliyorsunuz. İş birliklerinizde influencerlardan komisyon almadığımızı da biliyorsunuz değil mi? Evet, komisyon almıyoruz.


Hem ajans, hem marka hem de influencerlar için ILONSI’yi kullanmamak kullanmaktan daha maliyetli olacaktır. Haklarınızı güvence altına almaya özen gösteren, komisyon almayan, global çalışan ve ücretsiz olan ILONSI kazançlarınızı arttırmaya kesinlikle yardımcı olacaktır.


Hep birlikte bol kazançlı günlerimize!
56 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör