Ara
  • Sinan Ayık

ILONSI’den Haberler: Yeni Web sitemiz Aktif

ILONSI’nin siz değerli okuyucularına ve takipçilerine yeni bir haberi var. Birçoğunuzun bildiği üzere ILONSI Grubu olarak geçtiğimiz aylarda yeni bir yapılanmaya girdik önce beta uygulamamızı daha sonra ise web sitemizi yenileme karar almıştık. Bu hafta bu yeni yapılanmanın ilk somut örneği olarak yeni web sitemiz https://tr.ilonsi.com/ ana dilimiz Türkçe olarak yayınlandı. Yine uluslararası kullanıcılarımız için İnglizce olarak da hazır. Yakında İsveçce olarak da web sitemizi güncelleyeceğiz ve bundan sonra geriye yalnızca web sitesinin devamlılığını saplayacak operasyonel işlere odaklanmamız gerekecek.Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere yeni web sitemiz (https://tr.ilonsi.com/) daha önceki web sitemizin aksine yalnızca bilgi verme amacıyla tasarlandı. Bu web sitemizde ILONSI magazin için yazdığımız blogları Türkçe ve İngilizce olarak okuyabilirsiniz. Daha sonra bizi daha iyi tanıyabilmemiz için yaptığımız etkinliklere dair görseller, basın ilişkileri ve hakkımızda daha bir çok şeyi bulabileceğiniz farklı web sayfalarını görebilirsiniz. Son olarak ama bizce en önemlisi daha önce yaptığımız iş birliklerine dair vaka çalışmalarını görebilir ve size influencer olarak veya marka olarak nasıl fayda sağlayabileceğimizi anlayabilirsiniz.


ILONSI Grubu olarak yeni uygulamamız üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Normalde mart ayında yayınlamayı hedeflemiş olsak dahi çok az bir gecikme yaşayacağız ve Nisan ayının ilk yarısında uygulamamız yayında olacak. Şuan da Appstore ve Playstore üzerinde yeni uygulamamızın yayınlanması için onay bekliyoruz.


ILONSI’de son durumlar bu şekilde. Sabrınız için teşekkür ediyoruz. Herhangi bir sorunuz, fikriniz yada geri bildiriminiz var ise bize nasıl ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Instagram sayfamız ilonsiturkiye’den veya mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör