Ara
  • Enis Natan

ILONSI Influencer Buluşmaları

Marka ve Influencerların Bir Araya Gelişi


ILONSI son 4 aydır ILONSI'ye kayıt olmuş bazı Influencerlar ile tanışma etkinlikleri düzenliyor. Bu etkinliklere gelen Influencerlar takipçi sayısı, ilgi alanı, profil içerikleri, influencer çeşidi gibi belli bazı kriterlere göre seçiliyor.


Şu ana kadar 8 etkinlik gerçekleştirmiş olan ILONSI, bu aktivitelerini yapmaya devam edecek. Influencerlar ile şirketin samimileşmesi sağlanırken aynı şekilde influencerlar kendi aralarında da güzel bir bağ kurup sonrasında iletişimde kalıyorlar.


Influencerlar, ILONSI için iyi veya kötü geri bildirim sağlarken çeşitli önerilerde de bulunup kendi deneyimlerini aktarıyor. Bu toplantılara bazen değişik markalar da sponsor oluyor. Etkinlik başına 2-3 marka sponsor olabilirken kendi ürünlerini de tanıtma fırsatını yakalıyorlar. Influencerlar bu ürünleri görüp veya deneyip takipçileriyle paylaşıyor.


Örnek vermek gerekirse büyük bir pizza markası 1 ay boyunca yemeklerimizi sağlarken kendi lansmanını da yapmış oluyor. Bir başka büyük marka ise yaklaşmakta olan indirimini duyurmak için influencerlara hediye makyaj ürünlerini ulaştırıyor. Bu markanın etkinliğine Istanbul dışından bile gelenler olmuştu.


Yeni yıl zamanı iki tane toplantı düzenleyen ILONSI, türlü markalarla iş birliği yapmaya devam etmiştir. Bu iki yılbaşı etkinliğine katılan influencerlara yeniyıl heyecanı yaşatılırken hediyeler de ihmal edilmiyor. Bir markadan kozmetik ürünleri bu etkinliklere katılan influencerlara hediye edilirken diğer taraftan bir parfüm markası ve büyük meşrubat markalarından biri influencerların denemesi için bir sürü ürün gönderiyor.


Herkes için faydalı olan bu toplantılarını devam ettirecek olan ILONSI, marka bilinirliğini artırmak ve bu sektörde devrim yaratmak için yeniliklere öncülük edecektir. ILONSI, influencer ve markaları bir araya getiren bir pazaryeri olmasının yanında gerçek hayatta da bu kişileri buluşturup iş birliği ortamları yaratmayı hedefliyor.
31 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör