Ara
  • Sinan Ayık

ILONSI’nin yeni projesi: ILONSI Kahramanları

ILONSI Türkiye kurulduğu ilk günden bugüne kurucu değerlerini takiben her zaman çevresindeki olaylara kayıtsız kalmadan faaliyetleri sürdürüyor. En son gerçekleşen İzmir depremiyle beraber, ILONSI ilham alıp kendi uzmanlık-faaliyet alanını hesaba katarak, faydalandığı ülkeye borcunu nasıl geri ödeyebileceğine dair aradığı sorulara yeni bir projeyle cevap buldu. ILONSI Kahramanları projesi, ILONSI bünyesinde bulunan influencerlar ile bu influencerları takip eden sosyal medya kullanıcılarının bir etkinlik aracılığıyla getirilmesi ve bunun üzerinden gelir elde edilmesine dayanıyor. Elde edilen gelir, bu etkinliği düzenleyen influencerin adına influencerin arzuladığı sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak.


Bu doğrultuda hayalindeki influencer ile tanışıp kahve içmek isteyen veya influencerın uzmanlık alanına göre düzenleyeceği atölye ’ye katılıp yeni şeyler öğrenmek isteyen sosyal medya kullanıcılarının ödemesi gereken ücret 100 TL olacak. Bu bedeli ödeyecek kişiler hem bir network etkinliğindeymiş gibi ortak noktası seçili influencer olan başka kişiler ile tanışacak, hem influencer ile sohbet imkânı yakalayıp merak ettiği konuları soracak hem de atölye konusuna göre kendine geliştirecek. Üstelik kendine bu kadar fayda sağlarken, ödediği bedel tamamen sosyal sorumluluk projelerine yönlendirilecek ve bunun sayesinde sosyal olaylara olan duyarını da göstererek manevi bir mutluluk yakalayacak.


Bu etkinlik yine aynı şekilde kendini sosyal olaylara karşı soyutlamayan influencerlar için kesinlikle büyük bir fırsat. Öncelikle influencer sosyal medya sayfasını büyütürken yani kendisi büyürken en başından beri onunla beraber olan ve onunla beraber büyüyen takipçilerinden bazıları ile tanışma ve sohbet etme imkânı yakalayacak. Daha sonra, influencer hem eğitim verdiği konu hakkında atölye’ de takipçilerine bir şeyler öğretirken büyük bir haz yaşayacak hem de kendisi yardım toplama konusunda birebir yer almanın sevincini yaşayacak. Tüm bunlara ek olarak toplumda yer edinmiş influencerlar ile ilgili kötü bir algı olan; influencerların toplumsal olaylara kayıtsız kaldığı yanılgısını yıkmak için bir darbe vuracak.
ILONSI olarak biz böylesine faydali bir kampanya’ya vesile olduğumuz ve herkes için kazan-kazan oluşturduğumuz bu durumu yaratmaktan büyük keyif alıyoruz. Bu kampanyanın başarılı bir şekilde ilerlemesi için ILONSI Kahramanları adı altında çok kolay anlaşılan bilen bir websitesi oluşturduk (https://www.ilonsikahramanlari.com/). Bu websitesinde şuanda 9 adet influencer bulunmakta. Oradan tanışmak istediğiniz influencer’i seçip, yine sitemizden ödemeyi yaptığınızda biz adınızı kayıt ediyoruz. COVID19 sebebiyle influencerlar ile yapılacak görüşmelerde çok küçük bir kontenjan tutuyoruz. Daha detaylı belirtmek gerekirse 5 kişi + influencer olmak üzere 6 adet kişi oluyor etkinlikte. Bu 5 kişi oluştuğunda size, tarafımıza ulaşmış iletişim araçlarıya ulaşıyoruz ve günü belirliyoruz. Etkinlik İstanbul Moda’daki ofisimizde gerçekleşiyor. Etkinlikten elde edilen gelirin tamamen saydam bir şekilde bağış olarak iletildiğini göstermek için etkinliğe katılan kişiler sorduğunda, ödeme dekontlarını iletiyoruz.


ILONSI bu kampanyasında sizi görmekten büyük bir keyif alacaktır. Anlaşılmayan her türlü bilgi, soru veya tavsiye için info@ilonsi.com a mail atabilirsiniz.

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör