Ara
  • ilginçu

ILONSI SHOP 'ta Influencer rüzgarı 🌪

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba 🌞. Bugün yeni kurduğumuz e-ticaret sitesi olan ILONSI SHOP hakkında biraz daha bilgi vermek istedik sizlere. Bir önceki yazımızda ILONSI SHOP Nedir? konusuna değinmiştik zaten. Şimdi ise ILONSI SHOP ‘ta yer alacak Influencerlar için minik bir bilgi girdabına giriş yapacaksınız.


Bildiğiniz üzere ILONSI ‘nin Influencer Marketing konusunda bir iş geçmişi var. Hem markalar hem de Influencerlar ile yakın bir şekilde iletişimde olduğumuz için sektörün açıklarını, sorunları, taleplerini birebir duyuyor ve biliyoruz. Birçok Influencer, çok az iş birliği olanağı ve şirketlerle iletişim kurmanın zorluklarından bahsedip hayal kırıklığına uğradıklarından söz ettiler. Bizler de oluşan problemlere çözüm getirebilmek adına ILONSI SHOP fikrini geliştirdik.

ILONSI SHOP ‘ta Influencer rüzgarları 🌪


Her gün en az 1 kere girdiğimiz e-ticaret sitelerinde satış yapmanın zorluklarını, gereksinimlerini biliyoruz. Koleksiyon oluşturmak, yüksek puanlı ürünler bulmak, ya da markaların ‘şu ürüne focuslanın’ istekleri’nin bitmediğini de biliyoruz. Influencerların takipçilerine link vermedikçe veya profiline linki sabitlemedikçe satışlarının olmadığını da biliyoruz. Diyelim ki satışlar oldu, fakat değişen ve değersizleşen komisyon oranlarını da keza aynı şekilde..


Biz ILONSI olarak, tüm bu problemlerin önüne geçmek istiyoruz. ILONSI SHOP ‘ta Influencerlara özel bir panel hazırladık ki, o paneli kendi mağazaları gibi yönetebilsinler.


Herhangi bir link vermeden (tabii ki istediklerinde verebilirler) Influencerların favorilerine ulaşılabilirlik durumu yarattık.


Bu nasıl olacak? dediğiniz noktada;

Influencerların ILONSI SHOP platformunda üyelik açmaları yeterli olacak ve kendi sayfalarını diledikleri gibi yönetebilecekler.


Kullanıcı, ILONSI SHOP platformuna giriş yaptığında çeşitli Influencerların mağazalarına (favorilerini) kolayca erişebilecekler.


Influencerların bu durumda ‘zorunlu link paylaşma, koleksiyon yaratma, istenmeyen pr çalışmaları’ yapma durumları ortadan kalkacak. Kontrol tamamen kendilerinde olacak.


Kategori fark etmeksizin satışlardan edineceği kazanç payları %20 komisyon şeklinde olacak.


Tabii ki Meta Fluencer NFT ‘sine sahiplerse bu kazanç %25 şeklinde gerçekleşecek.

Meta Fluencer NFT ‘si olanların ILONSI SHOP platformunda %5 pasif gelir oluşturacak bir komisyon payı hakkı olacak.


Sizde bizimle bu yolda ilerlemek istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Şimdiden aramıza katılacağın için çok heyecanlıyız 🤭.23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör