Ara
  • Sinan Ayik

ILONSI Store AçıldıYeni bir hafta ve ILONSI’de yeni bir proje ile yine karşınızdayız. ILONSI Store bu hafta itibari ile tamamen faal hale geldi. Peki, nedir bu ILONSI Store?

ILONSI Store, günümüz fiziksel pop-up store mantığını dijital Dünya’ya kurgulayarak kısa zamanlar içerisinde farklı farklı markaların ürünlerini bir kapsül koleksiyon şeklinde satmayı hedeflemekte. Bunun için açtığımız bu sitede https://www.ilonsistore.com/ çeşitli hazır giyim ürünleri, aksesuarlar ve daha birçok ürünle siz saygı değer moda severlere hitap ediyoruz. ILONSI Store’da yer alan özel markaların her biri son derece kaliteli ve müşteri dostu özellikleriyle ILONSI ve ILONSI influencerlar’ı tarafından bizzat seçildi. Bu proje’nin ekosistemdeki tüm paydaşlara kazan-kazan pozisyonu yaratıp, herkes için yeni fırsatlar yaratması ile de ILONSI’nin şirket değerlerine uymakta.

Influencerlarımız için ILONSI’nin bu yeni projesi ILONSI aracılığıyla yeni iş birliği fırsatları ve komisyon geliri yaratmakta. Markalar’ın verdikleri ilanlara başvuran ve markaların başka influencerlar ile devam etmesi üzerine hayal kırıklığını yaşayan influencerlarımız için daha fazla iş birliği yakalama fırsatı yarattık. Aynı şekilde kodlar üzerinden yapacakları satışlar üzerinden gelir elde edecekleri için tamamen hesaplanabilir ve adil bir kazanç imkânı yarattığımıza inanıyoruz.

ILONSI Store’da yer alan markalar için daha az enerji ile daha fazla görünürlük ve daha fazla ürün satışı sunuyoruz. Markalar, ILONSI ile ortaklaşa seçilen ürünleri, ILONSI Store üzerinde sergiliyor. Daha sonra ILONSI influencerlar ile anlaşarak bu ürünlerin satışı için reklam yaratıyor ve influencerlar ürünleri sattıkça ILONSI markalara sipariş geçiyor. Böylece markaların satış ve pazarlama üzerindeki yükünü ILONSI hafifletmiş oluyor. Aynı şekilde ürünler alınmasa dahi influencerların yapacağı pazarlama sayesinde marka bilinirliği artıyor ve markalar influencerları nasıl kullanabileceğini öğrenmiş oluyorlar.


ILONSI için ILONSI Store aslında son derece önemli bir adım. ILONSI bu proje sayesinde markalara influencerları nasıl kullanabileceğini göstermenin yanı sıra, ILONSI uygulamasında bulunan ve marka sayısını yetersiz bulan veya iş birliği yapma şansı elde edememiş küskün influencerlara yeni bir fırsat yaratmış oluyor. Buna ek olarak, markalar ile olan ilişkimiz gelişiyor ve ILONSI’nin markaları ve influencerları buluşturan bir Pazar yeri olma amacına daha da fazla yaklaşmasına olanak sağlıyor.

Eğer siz de ILONSI Store’da yer almak istiyorsanız bize info@ilonsi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

18 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör