Ara
  • Enis Natan

ILONSI VERSİYON 2.0

Güncelleme tarihi: 23 Ara 2020

Bu yazıda Mart ayında gelmesi beklenen ILONSI versiyon 2.0 için örnek birkaç tasarımdan bahsedeceğiz. Tabii ki gelecek özellikler sonradan değişebilir bunlar sadece birer fikirdir nihai karar değil.

2. VERSİYONDAKİ BAZI ÖZELLİKLER


Üye Olma ve Giriş


Eskiden "Influencer" ve "Marka" olarak 2 tane kayıt seçeneği mevcutken yeni versiyonda kullanıcılar 3 şekilde üye olabileceklerdir. Bunlar "Marka", "Influencer", ve "Ajans" seçenekleridir. Böylece Influencer ajansları da ILONSI üzerinden çalışmalarını sürdürüp, iş birliklerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu tasarım, uygulamanın eski sürüme kıyasla kullanıcıların kayıt seçeneklerini görmesini kolaylaştırır.
Arama Menüsü


Markalar bundan böyle hem Influencerları hem diğer markaları görebilecek. Onun yanında Influencerlar daha büyük resimlerle ve resimlerinin altında diğer bilgilerle gözükecek, bu da daha göze hitap eden bir tasarım oluşturuyor.

Reklam İlanı Verme


ILONSI'nin şimdiki sürümünde markalar, verdikleri reklamların değişiklik gerektirip gerektirmediğini veya neden kabul olmadığını anlayamıyor. İkinci versiyonda, verilen ilanların incelenmekte olup olmadığını ya da bir değişiklik istenip istenmediğini görebilecekler. Böylece bütün süreç daha basit hale gelecektir.17 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör