Ara
  • Sinan Ayık

ILONSI Yatırım Turuna Çıkıyor!

Uzun bir zamandır beklediğimiz an takvim yapraklarının sonunda Ağustos ayını göstermesi ile geldi. ILONSI grubunun geçen yıl yani 2020 yılında kurulmasına vesile olan yatırımcılarımıza ulaştığımız, İsveç’te Borsa’da yer alan önemli bir kitle fonlama şirketi olan Fundedbyme üzerinden ILONSI bir kez daha yatırıma açıldı. Geçen sefer birkaç ayda daha ILONSI projesi bir fikir aşamasındayken 800’e aşkın yatırımcıya ulaştığımız ve toplam 3.000.000 SEK topladığımız kampanyamız son derece başarılı geçmişti. Buradan elde edilen bütçe ile beraber önce ILONSI Grubu için İsveç, Güney Kıbrıs ve Türkiye’de şirketler kuruldu daha sonra da ilk olarak beta uygulaması 2020 Temmuz ayında yayınlandı. Beta uygulamamız 5 ayda binlerce marka ve influencer kullanıcısına ulaştı ve bizim için çok önemli bilgilerin toplanmasını sağladı. 2021 yılı itibariyle asıl ILONSI uygulamasına ağırlık verdik ve 2021 Nisan ayında yeni uygulamamız yayınlandı. O günden bugüne geldiğimizde yeni uygulamamız ile toplam 7500 kullanıcıya ve birkaç yüz işbirliğinin gerçekleşmesinde rol aldık. Yemeksepeti Banabi, Özdilek ve IGA Havaalanı gibi Türkiye’nin farklı sektörlerinde önde gelen markaları ile işbirlikleri oluşturduk. Şimdi daha fazlasını yapabilmemiz için büyümememiz gerekiyor.


ILONSI, Fundedbyme, kitle fonlama,girişim
ILONSI'nin Fundedbyme'de yer alan yatırım sayfasından bir görüntü.

ILONSI, İsveç ve Türkiye dışında yer alan başka influencer pazarlamanın önde gelen ülkelerine açılması için ve hem şuan pazaryerimizde yer alan üyelere hem de gelecekteki potansiyel üyelere daha fazla değer katmak için elimizdeki kaynakları yenilememiz ve güçlendirmemiz gerekiyor. Bu ILONSI için daha fazla ekip arkadaşı, daha fazla pazarlama bütçesi ve daha fazla araştırma ve geliştirme denemesi demek ancak kullanıcılarımız için daha iyi bir uygulama performansı, daha fazla iş birliği ve global iş birlikleri demek.


Tüm bunlara ek olarak, ILONSI Store gibi yeni yaratıcı fikirlerin gerçekleştirilmesi ve sınırsız pozitif olasılıklar demek.


ILONSI’nin yeni yatırım serüveni Ağustos ayı boyunca önce geçmişte bize güvenen yatırımcılarımıza özel bir şekilde açık olacak. Geçmişteki yatırımcılarımıza teşekkür etmek için çeşitli kampanyalarımız olduğu bu özel round Ağustos ayının sonuyla beraber sona erecek. Daha sonra Eylül ayında yeni yatırımcılar da ILONSI’ye yatırım yapma şansı elde edecekler. Toplam 2 ay sürmesini beklediğimiz bu yatırım serüveninde hedefimiz 5.000.000 SEK.


Fundedbyme’de yer alan yatırım sayfamızı görmek isterseniz tıklayabilirsiniz. Daha fazla bilgi isterseniz bize sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Heyecanımızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Hep beraber daha fazla iş birliğine!

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör