Ara
  • Sinan Ayık

ILONSI Yeni Kampanyasını Tanıtıyor!

Güncelleme tarihi: 20 Oca 2021

ILONSI Türkiye olarak son dönemde uygulamamıza katılan yeni kullanıcılara yeterince fırsat oluşturamadığımızı fark ettik. Beta uygulamasının sonlanıp, asıl uygulamamıza geçmemize yaklaşık 2.5 aylık bir zaman kaldı. Bu zaman diliminde yeni markaları beta uygulamasına çekmek gibi bir reklam politikası yapmayacağımız için sistemde var olan markaların nasıl daha aktif bir şekilde reklam verebileceği düşündük. Aynı zamanda yeni kullanıcıların ILONSI deneyimini test edebilmesinin önünü açabilmek için yeni bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Beta uygulamasının en başından itibaren bizimle yer alan kullanıcılarımız bu kampanyayı hatırlayacaktır.Daha önce de benzerini gerçekleştirdiğimiz bu kampanyayı açıklamak gerekirse eğer kısaca bu kampanya ile markalara 1000 TL değerinde iş birliği yaptıklarında destek veriyoruz. Markalar verilen bu desteği yalnızca daha önce ILONSI üzerinden iş birliği yapamamış influencerlar ile çalışmak istediğinde kullanabilecek. Ortalama olarak bir iş birliğinde marka 10 Euro (100 TL ) influencer’a ödeme yapmakta. Bu kampanya sayesinde tek bir marka 10 adet daha önce iş birliği fırsatı yakalayamamış influencer ile çalışma fırsatı yakalayacak ve böylece influencerlar ILONSI üzerinden ilk iş birliklerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacak.


Bu kampanya ’ya ILONSI bünyesinde yer alan markalardan 20 tanesinin yer almasını ve toplam 200 influencer’in bu fırsattan faydalanmasını bekliyoruz.


ILONSI hem markalar için hem de influencerlar için kazan-kazan fırsatları sunmaya devam edecek. Mart 2021 tarihine gelecek yeni uygulamamız ile birçok şeyin değişeceğini ve daha iyi bir eğilim yakalayacağımıza eminiz.

0 görüntüleme0 yorum