Ara
  • Sinan Ayık

ILONSI Yeni Yatırım Turuna Çıkıyor

Güncelleme tarihi: 23 Şub 2021

Birçoğunuzun bildiği gibi kitle fonlama yola yeni çıkan girişimler için bir sermaye yaratma olanağıdır. ILONSI Grubu olarak 2020 Haziran ayında İsveç’te borsa da işlem gören bir şirket olan FundedbyMe bünyesinde Mart 2020 tarihinde çıktığımız ilk yatırım turunu tamamlamıştık. Covid19’un ortaya çıkıp dünyayı kasıp kavurduğu bu dönemde 673 yatırımcıdan 3 milyon İsveç Kronu yatırım almayı başarmıştık. Bu süreçte yatırım alınan para ile önce uygulama ve web sitesi inşası daha sonra da operasyonel faaliyetler için yeni ekip arkadaşları bulmak için harcadık. Şuan beta uygulamamız ile yaptığımız testleri tamamladığımız ve yeni uygulamayı piyasaya sunacağımız bu dönemde yapacağımız pazarlama harcamaları ile beraber daha güçlü olabilmek için yeni bir yatırım turuna çıkıyoruz. Haziran 2021’den Ağustos 2021’e kadar sürecek olan bu turumuzda bu sefer daha büyük bir yatırım alacağımızı ön görüyoruz.


Alacağımız yeni yatırım ile öncelikle web sitesi üzerinde çalışacağız. Şuan da yeni bir uygulama ve yeni bir web sitesi üzerinde karar vermemiz gerekiyordu ve biz yeni bir uygulama çıkarmanın ILONSI’ye daha faydalı olacağını düşündük. Şuan çıkacak web sitemiz sadece bilgi verme amaçlı olacak bu sebeple. Ancak yılsonunda aynı uygulama gibi çalışan markaların ve influencerların iş birliği yapabileceği bir web sitesi çıkaracağız. Daha sonra şuan ILONSI’nin faaliyetleri yoğun olarak Türkiye ağırlıklı fakat alacağımız yeni yatırım ile beraber önce İsveç pazarında daha sonra ise bizim için yeni bir market olacak olan Birleşik Krallık ’ta çalışmaya başlayacağız. Bu ülkelerdeki pazarlama ve operasyonel maliyetler daha fazla olduğu için yeni yatırımı beklemekteyiz. Yatırımdan elde edilen gelir ile şirketimizin bir girişimden ziyade kurumsal bir şirkete dönüştürme doğrultusunda şirket içi dinamiklerimizde de büyük değişiklikler olacak. Yeni ekip arkadaşlarımız aramıza dâhil olacak, mevcut departmanlar genişleyecek ve yeni departmanlar kurulacak. Özellikle şuan dışarıdan aldığımız yazılım hizmetini şirket içine kaydırmak istiyoruz. Bu sayede ILONSI uygulamasında ve web sitesinde daimi bir güncelleme ve geliştirme sağlayacağımızı düşünüyoruz. Yeni uygulamamız mart ayında çıkacak olsa da şimdiden bundan sonraki uygulamaları tasarlamaya başladık bile. Markalar için influencerlara dair birçok yeni veri, farklı ara yüzler ve daha nicesi.ILONSI, Yeni Uygulama, App Store, PlayStore , Influencer Pazarlama
ILONSI Uygulamasına dair ilk görsel.

Planlarımızı bu şekilde özetlerken eğer aranızda ILONSI yatırımcısı olup hisselerimizden almak isteyenler olursa bize sosyal medya kanallarımızdan veya info@ilonsi.com adresinden ulaşabileceğini hatırlatmak istiyoruz.


Alacağınız hisseleri gelecekte Tario.se platformu üzerinden başka yatırımcılara satabileceğinizi veya oradan daha fazla hisse alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.


18 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör