Ara
  • Enis Natan

Başarılı Bir Nano Influencer Olmakta Takipçi Sayısı

Güncelleme tarihi: 19 Kas 2020

Influencerlık için en büyük mit para kazanmak için takipçi sayınızın yüksek olması gerektiğidir. Biraz araştırma yaparsanız birde bizim size vereceğimiz taktikleri uygularsanız başarılı olabilirsiniz.


* 1000-10.000 arası takipçiniz varsa

* Markalarla iş birliği yapıp ürün veya para aldıysanız

* Profilinizde ürün veya hizmet tanıtımı yapıyorsanız

* Takipçileriniz size fikirleriniz için ulaşıyorsa
Siz de bir Nano Influencer sayılıyorsunuz. Sosyal mecralarda daha çok bilinir olmak ve biraz para kazanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız bilgileri iyi inceleyin!

Başarılı Bir Nano Influencer Olmak İstiyorsan Kendine ve Sayfana yatırım yap

Sayfanızı veya varsa markanızı büyütmek istiyorsanız ancak nasıl başlamanız gerektiğini veya nasıl ilerlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız, bazı direktiflere ihtiyacınız gibi duruyor.

İlk olarak sayfanıza ve markanıza yatırım yapın. İlk olarak kendi paranızla başlayacaksınız ancak kısa bir süre sonra yatırımınız dönüşlerini görebiliceksiniz. Bu piyasada yer alan eski Influencerlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Eskilere sormayı deneyip onlardan tavsiye de alabilirsiniz. Genelde bu tarz mesajlara geri dönüyorlar. Bu arada kendinizin yapacağı araştırmalarda bir sürü yanlış bilgi de karşınıza çıkacak ve hangilerin doğru olduğunu anlamanız gerekecek.

Başarılı Bir Nano Influencer Olmak İstiyorsan Takip Edebilirsin


Her Paper Route’un kurucusu Chelsea’den öğreneceğiniz çok şey var. Blogunda sunduğu dersleri çok efektif ve öğrenilecek bir sürü bilgi ile donatılmış.

Paid to Post Pazarlama Kursu’nda çoğu konuda size bir şeyler öğretecek faydalı bilgiler mevcut. Sayfanızı ve markanızı nasıl büyüteceğiniz, nasıl para kazanmaya başlayabileceğiniz gibi konuları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.


Nano Influencer Olma Yolunda Öğrenmen Gereken Şeyler


Başarılı bir Nano Influencer’a dönüşmek için gerekenleri teorik olarak araşıtırp bulabilirsin. Kendinize sormanız gereken örnek sorulardan bazılarını sizin için hazırladık:

· Daha hızlı ve etkili büyüyebilmek için iş modeli nasıl oluşturulur?

· Markalara kendinizi, işinizi nasıl tanıtırsınız?

· Markaları harekete geçirecek bir sayfayı ve içerikleri nasıl yaratırsınız?

Bunların doğru cevaplarını bulabilirsiniz işte o zaman ilerlemeye başlayacaksınız. İnternette iyice araştırın, önemli kişilerle iletişime geçin, alabiliyorsanız birkaç kurs alın ve kendiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımı bulup, yapın.

41 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör